Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona lubelskiego przedsiębiorcy "jedynką" NowoczesnejPL

Utworzony przez Guest, 6 sierpnia 2015 r. o 17:29 Powrót do artykułu
twarz chomika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wredne komentarze małych moich rodaków to kolejny raz żałuję że nie wyjechalem stąd jak byłem młodszy. Miałem nadzieję że jeszcze będzie tutaj normalnie. Kraj hejtu, zawiści i plucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wredne komentarze małych moich rodaków to kolejny raz żałuję że nie wyjechalem stąd jak byłem młodszy. Miałem nadzieję że jeszcze będzie tutaj normalnie. Kraj hejtu, zawiści i plucia.
A zaczeło się to wszystko od Sikorskiego [dożynanie watah ],Niesiolowskiego,Tuska,Palikota,co ty chcesz wymagać od normalnego,przeciętnego internauty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bury to jakoś żle się kojarzy bo z PSL-em, Nie będę glosować na burasow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wredne komentarze małych moich rodaków to kolejny raz żałuję że nie wyjechalem stąd jak byłem młodszy. Miałem nadzieję że jeszcze będzie tutaj normalnie. Kraj hejtu, zawiści i plucia.
Nie wyjechałeś bo zgłuszyła cię majętna laska w wieku twojej mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyjechałeś bo zgłuszyła cię majętna laska w wieku twojej mamy
no i tera żałuje bo laska spróchniała on sie zestarzał kasy swojej do dyspozycji ni ma i młodej dupci sie nie poderwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ta kobieta nie jest wiarygodna. Wyszła za starszego o 20 lat bogatego faceta, który mógłby być jej ojcem. To pokazuje jakie wartości są u niej priorytetowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www . osoby.krs . pl hasło : Jacek Bury (ur. 1967) Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w: 1.B. i J. Bury Sp. J., Lublin − KRS 0000006867 2.Bury Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000182630 3.Bury Trade Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000403102 4.Educo Bsh Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000343497 5.Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjne, Lublin − KRS 0000093963 Po co komu kilka spółek? VAT i koszty przewalać? przecież wszystko w jednej działalności da się realizować
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę popić czymś bo tyle cebuli w komentarzach dawno nie widziałem :) 1. Ma pieniądze? "Na pewno nakrat!" 2. Żona przedsiębiorcy starszego od niej? "Poleciała na piniondze!" 3. Skończyła prawo, teraz kończy psychologie? "Bez sęsó powinna być prawnikiem a drógi kierónek bez pszyszłości" 4. Idźcie na inne strony i jedźcie z "Natalia Siwiec szmata!", "Oby sie Lewandoskiemu to ferrari popsóło!" Tak właśnie widzę te komentarze drogie Janusze i Grażyny - jedźcie nad morze budować swoje twierdze z parawanów :) Powodzenia Urszula! PS. #zgodabuduje :D PS2. #gdziejestkrzyz Oto wasze (specjalnie z małej) alternatywy :)
  nie lubie agresji w internecie i tzw. cenbulactwa, które ty rzekomo pietnujesz... ale jeszcze bardziej nie lubie takich smieszków jak ty... przepraszam ale dlaczego mam zagłosowac na pania Bury. Ledwo co skonczyła studia( 3 lata temu) urodziła dziecko, wyszą za maz za bogatego goscia( być moze to była miłosc, nie sugeruję, ze nie) ...ale jakie ta pani ma osiagniecia?  Co ona własciwie ma do zaproponowania dla młodych ludzi o których tak sie upomina... nic do niej osoboscie nie mam, ale Petru wstawiajac ja na jedynkę strzelił sobie w kolano. a łąpanki mozna wystwaic 100 podobnych dziwcząt w lublinie( o ile nie uciekły na zmywak lub do warszawy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czepiania się rodziny p. Urszuli Bury. Oceniajmy ją i jej dorobek. Młoda, wykształcona i do tego piękna kobieta na pewno wniesie coś lepszego do polityki. Brawo Nowoczesna. Wolę na nią głosować, niż na Niesiołowskich i Macierewiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, skończcie z tym hejtem i zacznijcie realnie patrzeć na temat.   Młoda, wykształcona, ambitna kobieta to szansa na zmiany. Wybierając po raz kolejny kogoś przyzwyczajonego do ciepłej posadki nie zmienimy Polski, a obecnie zmiany są już konieczne!   Dajcie szanse młodej i zdolnej!   A jak nadal będziecie hejtować wszystko co nowe i nieznane to nadal będziemy tkwić w tej beznadziejnej sytuacji która jest obecnie w Polsce.     Powodzenia Nowoczesna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atam może i młoda, może nie doświadczona ale ładna, sympatyczna i jeszcze się jej chce coś robić w przeciwieństwie do starego pokolenia, które już tylko potrafi narzekać, a nic nie robi, żeby cokolwiek zmienić. Więcej młodych na listy i dopiero coś się będzie działo w tej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ jesteście naiwni, w partii rządzi aktyw, góra, baronowie, czy jak ich tam zwą. Reszta to automaty do głosowania przez nich zaprogramowane. Takie żółtodzioby w sejmie muszą się podporządkować i nie mają nic do gadania. Poza tym pierwsza kadencja to jest przyuczanie do posłowania i z takiego nowego posła pożytek niewielki. Można ,a nawet trzeba wymienić tych leśnych dziadków w ławach poselskich, ale jeżeli wywalimy wszystkich i wpuścimy pospolite ruszenie to rozpizdziel na wiele lat gwarantowany. Tak więc żona lubelskiego przedsiębiorcy nic konretnego dla nas nie zrobi, bedzie głosować tak, jak jej zleci Rychu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A według mnie to bardzo dobra decyzja Pana Ryszarda Petru, kobieta młoda, jeszcze nie przesiąknięta polityką, ma zatem duże szanse na podejmowanie rozważnych decyzji. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Panią Urszulę Bury. W końcu czas na zmianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaaaaaaaka kariera i tylko raz dać du py ,to chyba niemożliwe.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ Stella wstydu oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atam może i młoda, może nie doświadczona ale ładna, sympatyczna i jeszcze się jej chce coś robić w przeciwieństwie do starego pokolenia, które już tylko potrafi narzekać, a nic nie robi, żeby cokolwiek zmienić. Więcej młodych na listy i dopiero coś się będzie działo w tej Polsce.
Będzie się działo... nowy układ powstanie, a młodzi są potrzebni żeby takie Ryśki miały kim manipulować w swojej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie się działo... nowy układ powstanie, a młodzi są potrzebni żeby takie Ryśki miały kim manipulować w swojej partii.
DOKŁADNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ulo, trzymamy kciuki. Niech Pani się nie przejmuje wpisami frustratów i wynajętych troli. Róbcie swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...